e-Tarım Market , e-Tarım Market , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
e-Tarım Market , e-Tarım Market , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Hakkımızda

Hakkımızda

       Özsoy Tarım, Mühendislik ve Elektrik  2017 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. Ana faaliyet konumuz tarımda kullanılan tohum, bitki besleme, bitki koruma ürünlerinin  yurt içi satış, pazarlama ve tarımsal danışmanlık hizmetleridir. Konya'nın Karapınar ilçesinde yer alan Tarımsal Mağazamızda, çiftçilerimizin ekimden hasata kadar ihtiyacı olan bütün ürün ve ekipmanların satışını yapmaktayız. Firmamız, kendine ait arazilerde; başta şeker pancarı olmak üzere  mısır, yonca, arpa, buğday ve ayçiçeği gibi ürünleri de yetiştirmekteyiz. Bunun yanında kendi arazilerimizde satışını yapmış olduğumuz tohum, gübre ve zirai ilaçların Ar-Ge faaliyetlerini yürütmekteyiz. Faaliyet kollarımızdan biri olan Elektrik grubumuzda, Alçak Gerilim-Orta Gerilim pano imalat, montaj, tamir ve bakım hizmetlerimiz ile de müşterilerimize Tarımsal Sulama konusunda da hizmet vermekteyiz. 

     

Misyonumuz

     Yeni nesil tarımda etkin ve küresel rekabet gücünü hedefleyen, inovasyon odaklı bakış açısı ile yenilikçi sistem zincirinin bir halkası olmanızı; teknolojik gelişmeler, güncel eğitimler, vaka ve saha çalışmaları ile karar alma, finansman, pazarlama ve risk yönetimi konularında çağdaş donanıma sahip olmanızı hedeflemekteyiz.

  • ÜCRETSİZ TARIMSAL DANIŞMANLIK HİZMETİ
  • BİTKİ HASTALIK VE ZARARLI İNCELEMESİ
  • VERİMLİ VE KALİTELİ ÜRÜNLER YETİŞTİREBİLEN ÇİFTÇİ POTANSİYELİ OLUŞTURMA
  • BİLİNÇLİ ZİRAİ İLAÇ, GÜBRE VE BİTKİ BESLEME ÜRÜNLERİ KULLANIMI
  • MÜNAVEBE UYGULAMASI İLE BEREKETLİ TOPRAKLAR ELDE ETME

 

Vizyonumuz

  • Tarım'ın bir bilim dalı olduğunun fark edilmesidir. 
  • Kalite, Çevre, Enerji ve İş Güvenliği konusunda hedeflerin konulması ve en kısa zamanda bu hedeflerin gerçekleştirilmesidir.
  • İyi bir çalışma ortamında yeteneklerin geliştirildiği, katılımın ve ekip çalışmasının özendiriliği ve çalışanlarına değer veren bilinçli üreticilerin sektöre kazandırılmasıdır.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kabul Et