Tarıma Dair Herşey !
Tarıma Dair Herşey !
Sepetim 0,00 TL
BİTKİ BESLEME ÜRÜNLERİ
16 Ürün Bulundu

Bitki Besleme Ürünleri ile Tarım Daha Verimli

Yaprak gübresi, organomineral, damla sulama ve saf gübreler gibi tarımsal faaliyetlerde ihtiyacınız olan tüm bitki besleme ürünleri e-tarımmarket’te sizleri bekliyor. Ekmiş olduğunuz bitkilerden daha kısa sürede daha çok verim alabilmeniz için ihtiyacınız olan bitki besleme ürünleri gamına sahip olan e-tarımmarket sayesinde ektiğinizi biçeceksiniz. Katı gübreler, damlama sulama ve yaprak gübreleri, yavaş salınımlı gübreler, organik tarım gübreleri ve hobi tarımı gibi alanlarda beklentilerinizi tam olarak karşılayan e-tarımmarket, ürün portföyünü daimi olarak güncelleyerek taleplerinize karşılık verir. Bitki besleme alanında uzman olan markamız, bitki besleme ürün portföyünü günbegün arttırır. Sektörel gelişmeleri yakından takip ederek müşterileri için daima en iyisini sunar.

Bitki Besleme Ürünleri ile Ektiğinizi Biçin

Eksiklerinizi hakkıyla biçmenize olanak sağlayan e-tarımmarket, çiftçilikte yarınlarınızı şekillendirecek çözümler üretiyor. Bilimsel laboratuvar aşamalarından başarıyla geçen bitki besleme ürünleri için en doğru adres olan markamız, patentli teknolojilere sahip olan ürünler ile tarım uygulamalarından aldığınız verimi artırmanıza olanak tanıyor. Besin kullanılabilirliğini artıran çözümlerimiz ile daima çiftçilerimizin yanındayız. Toprak sağlığını güçlendiren ve gübre performansını artıran bitki besleme ürünleri ile aynı zamanda bitkilerin verim potansiyelinin arttırılmasına olanak tanır. Benzersiz bir formülasyona sahip olan bitki besleme ürünleri, aynı zamanda bitkilerin raf ömrünün de uzatılmasını sağlar. Bitkilerin mineral eksikliğini çözmek için tercih edebileceğiniz bu ürünler, bitkilerin sağlıkta zirveyi görmesini sağlar.

Bitki Besleme Ürünleri ile Tarımda Sağlık

Ektiğiniz her bir tohumdan yüksek derecede verim almak için tercih edebileceğiniz bitki besleme ürünleri arasında biyostimülantlı ve organomineral ürünler bulunur. Çevre adına güvenilir olan bitki besleme ürünleri, bünyesinde toksik olmayan böcek kontrolleri sağlar. Faydalı mantarlar, enzimler, azot sabitleyici bakteriler, balık emülsiyonu, deniz yosunu, fülik asitler, sıvı toprak düzenleyicileri gibi konularda da destek alabileceğiniz bitki besleme ürünleri, bitkilerin büyümesini hızlandıran ve verimliliğini artıran nitelikli ürünlerdir. Siz de istediğiniz bitki besleme ürünleri için hemen bizimle iletişime geçin. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, günün her saatinde tek tıkla istediğiniz bitki besleme ürünlerine sahip olun.

- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +
- +

 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et