Tarıma Dair Herşey !
Tarıma Dair Herşey !
Sepetim 0,00 TL
KATI GÜBRE
5 Ürün Bulundu

Katı Gübre ile Verimli ve Düzenli Gübreleme

Çiftçilik faaliyetleri ile uğraşanların tercihi olan katı gübre seçenekleri, mahsullerin verimini %50’den fazla arttırır. Katı gübre seçeneklerini dengeli ve düzenli olarak uyguladığınızda, çeşitli sebeplerden ötürü topraktan uzaklaşan besinlerin yeniden toprağa kazanımı sağlanır. Bitkiler için ideal bir gelişim ortamı oluşturmak için tercih edebileceğiniz katı gübre seçenekleri, toprakta verimlilik sağladığı için tarlalarınızı nadasa bırakmanıza gerek bırakmaz. Bu sayede elde ettiğiniz kazançta süreklilik elde edersiniz. Birim alandan optimum verim almanıza olanak sağlayan katı gübre seçenekleri, bitkiye özgü olarak üretilir. Bu sayede üretmek istediğiniz bitki üzerinden katı gübre seçimi yapabilirsiniz.

Katı Gübre Seçenekleri ile Ekonominize Katkı Sağlayın

Hem üretimde verimlilik sağlayan hem de ülke ekonomisinde kazanç elde etmenize yardımcı olan katı gübre seçenekleri ile çay, pamuk, çeltik, narenciye, şekerpancarı, hububat, ayçiçeği ve mısır gibi ürünlerden aldığınız verimi katbekat arttırabilirsiniz. Kaliteli ve yüksek verimli bitki yetiştirmek için tercih edebileceğiniz katı gübre seçenekleri için ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Uygulama şekli, zaman, miktar gibi kriterlere uygun olarak hareket ettiğinizde düzenli ve dengeli bir gübreleme süreci geçirirsiniz. Yaprak ve toprak analizlerinin yapıldığı alanlarda katı gübre seçeneklerinden elde ettiğiniz verimliliğin çok daha aktif olmasını sağlayabilirsiniz.

Katı Gübre İçindekiler

e-tarımmarket ayrıcalığı ile sahip olabileceğiniz katı gübre seçeneklerinin içinde fosfor ve azot gibi elementler bulunur. Bu elementlerin yanı sıra bitkilerin büyümesinde oldukça önemli olan çinko bakımından da zengin olan katı gübre seçenekleri, bitkilerin olumsuz çevre koşullarına daha dayanıklı olmasına yardımcı olur. Meyve dökümünü engelleyen üstün özellikleri ile tarımdan aldığınız verimliliği optimum seviyeye çıkarmanıza olanak sağlayan katı gübre seçeneklerine e-tarımmarket farkıyla sahip olun. Nitelikli ürünlere avantajlı fiyatlarla ulaşmanıza olanak sağlayan e-tarımmarket ile düşük bütçelerle yüksek verimlilik elde edeceksiniz. Sadece ticari amaçlı olarak ekilen tarlalar için değil, bireysel hobi amaçlı olarak kullandığınız alanlarda da tercih edebileceğiniz gübreler ile yetiştirdiğiniz bitkilerin sağlıkla kalmasını sağlayacaksınız. Tüm bitkilerde kullanılabilen bitkiler, tarla ürünleri başta olmak üzere kullanıldığı alanların kalitesini arttırmaya yardımcı olur.

- +
- +
- +
- +
- +

 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et